Nvidia vydává Android 8 Oreo na Shield TV. Jaké jsou novinky?

nvidia shield tv android 8 oreo aktualizace

Aktualizace Android 8 Oreo na Shield TV se v těchto dnech uvolňuje. A to pro majitele všech tří verzí Nvidia Shield TV. Kromě poslední verze operačního systému Android, se také vydává nová verze nadstavby Shield Experience 7.0. Pojďme si představit novinky.

Android 8 Oreo na Shield TV vychází v těchto dnech

Hlavní novinkou je zcela nová domovská obrazovka, kdy se veškeré aplikace, hry i programy nachází na jednom místě. Vše se dá kompletně přizpůsobit, a to od pořadí aplikací, přes kanály až po funkce. Aplikace nyní připomínají televizní kanály, můžete si tak přímo zobrazit pořady z Netflixu, YouTube, Kuki, ale i třeba hudbu z Google Play.

android 8 oreo na shield tv nova domovska obrazovka

Mezi další novinky se dá zařadit aktualizace zabezpečení Androidu. Nové gesto pro rychlý vstup do nastaven, podpora myší s vysokou obnovovací frekvencí, vylepšená podpora herních ovladačů Xbox 360 a Dualshock 4 V2 a v neposlední řadě se také aktualizuje firmware příslušenství.

aplikace android 8 oreo nvidia shield tv

Jak už jsme psali výše, aktualizace Android 8 Oreo je určena pro všechny tři verze, ať už je to Shield TV (2015), Shield TV Pro (2015) nebo Shield TV Pro. Pokud jste ji ještě neobdrželi, tak chvíli vydržte, uvolňuje se totiž postupně.

NVIDIA Shield TV (2017)

NVIDIA Shield TV (2017)

  • Rozměry 159 x 98 x 26 mm
  • Hmotnost 250 g
  • Konektivita Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, ethernet
  • Baterie ne
  • Zvýšená ochrana ne
  • Ostatní HDMI, USB 3.0, dva ovladače

Jak se vám líbí nový design domovské obrazovky Shield TV?

Zdroj: shield.nvidia.cz

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)