Telefon Nubia Z11: testujeme skvěle vybavenou krásku (první pohled)

nubiaz11-press-01-970-80

Smartphone Nubia Z11 byl představen již na zářijovém veletrhu IFA 2016 v Berlíně. S menším zpožděním se pak tento telefon dostal i na náš trh a to prostřednictvím oficiální distribuce. Smartphone ve svém elegantním těle ukrývá špičkovou výbavu a nechybí mu ani podpora našich LTE pásem, ke všemu se pak na našem trhu prodává za poměrně zajímavých 13,5 tisíce Kč. Telefon však nedorazil jen na pulty českých obchodů, ale také do naší redakce a tak si jej můžete prohlédnout v našem rychlém prvním pohledu.

Elegantní ale i extravagantní

Telefon nám dorazil v šedo-černé barevné variantě. Ta v sobě, vedle výkonného Snapdragonu 820, ukrývá 4 GB operační paměti a 64 GB interní úložiště. Pokud by vám elegantní a nenápadná šedá neseděla, je telefon k dispozici také v, možná lehce extravagantním ale rozhodně zajímavém, černo-zlatém zpracování. Tato verze pak nabídne dokonce 6 GB RAM. Opomenout nesmíme ani 5,5″ FullHD IPS displej s naprosto minimálními bočními rámečky. Zbylá výbava novinky na našem trhu zahrnuje například čtečku otisků prstů či USB-C konektor, či baterii o kapacitě 3000 mAh.

ZTE Nubia Z11 – první pohled

ZTE Nubia Z11 - první pohled

Sami jsme zvědavi jak Nubia Z11 v našem redakčním testu uspěje. A vůbec, dokáže Nubia jako taková u nás prorazit v konkurenci zavedených značek i přesto, že pro většinu českých zákazníků se bude jednat o exotickou a naprosto neznámou značku?

Nubia Z11

Nubia Z11

  • Displej 5,5", IPS, FullHD, 401 PPI
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 820
  • RAM 4 / 6 GB
  • Fotoaparát 16 Mpx
  • Úložiště 64 GB, microSD
  • Baterie 3 000 mAh

Zajímá vás na telefonu Nubia Z11 něco konkrétního, co bychom v recenzi rozhodně neměli opomenout?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)