Levný herní telefon Nubia Red Magic představen: RGB světlo a chlazení vzduchem

nubia red magic herni telefon

Nyní už nikdo nemůže popřít, že herní telefony zažívají největší boom v historii. V poměrně krátké době jsme se dočkali již tří výrobců, kteří představili nový herní telefon. Tentokrát jde o ZTE, respektive o společnost Nubia, která představila levný herní telefon Red Magic.

Levný herní telefon Nubia Red Magic chladí malé větráky

Nubia Red Magic má 6 palců velký LTPS displej s rozlišením 2 160 x 1080 pixelů. O výkon se stará Snapdragon 835, který jsme mohli vídat ve vlajkových lodích minulý rok. Nicméně jde stále o jeden z nejvýkonnějších čipsetů na trhu, a navíc díky použití staršího Snapdragonu, mohla jít cena telefonu dolů.

nubia herni telefon android

Tento čipset doplní 6 nebo 8 GB paměti RAM a také 64 nebo 128 GB vnitřní paměti. Zadní fotoaparát má 24 MPx, přední selfie kamera pak 8 MPx. Potěší nadstandardní kapacita baterie 3 800 mAh. Nejvíce jde vidět, že jde o herní telefon na zadní straně, kde se nalézá proužek s RGB světlem, které hráči milují ve svých herních periferiích.

Zajímavě probíhá chlazení telefonu, kdy se chladí vzduchem. Nubia se však rozhodla oddělat aktivní chlazení pomocí malých větráčků, které jsme mohli vidět na prototypu tohoto telefonu. Grafitové vrstvy také pomáhají lépe rozvádět teplo. Chybět nebude ani speciální tlačítko pro zapnutí herního režimu. Čtečka otisků prstů se nachází na zadní straně. Rovnou z krabice běží na Androidu 8.1 Oreo a speciálním launcherem Red Magic.

Prodej trochu překvapivě začne přes Indiegogo, kde bude stát 399 dolarů, kampaň by měla začít během následujících dní. V přepočtu by tak telefon měl stát s DPH cca 10 tisíc Kč. Prodej v Číně začíná 25. dubna za v přepočtu stejnou cenu. Pro první objednávky se také chystají bonusy v podobě triček, batohů apod.

Jak se vám líbí tento herní telefon Nubia Red Magic?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)