Která z firem chystá jako první 165W nabíjení? Možná vás to překvapí

165w nabijeni telefon

Rychlé nabíjení je trendem, který v posledních měsících vídáme u mobilních telefonů stále častěji. Nedávno jsme měli možnost testovat Xiaomi 11T Pro, které se chlubí 120W nabíjením, což v praxi znamená že telefon dobijete z 0 na 100 % za necelých 20 minut. Může se zdát, že tato absurdní hodnota je až zbytečná a částečně by byl tento názor správný. Jakmile ale s takovým zařízením žijete, snadno si na rychlost zvyknete a berete naprosto automaticky, že se ráno během čištění zubů a učesání se telefon prostě nabije na 50 % a máte na nějaký čas vystaráno.

nubia chystá telefon se 165W nabíjením

Firma nubia, která je známá nejen díky svým herním telefonům nyní chystá něco ještě šílenějšího. Brzy se totiž chystá představení nové série nubia Red Magic 7. Inovátor, který přinesl jako první na světě telefon se 165Hz AMOLED displejem chystá do svých nadcházejících vlajkových lodí nabíjení o rychlosti až 165 W. Nabíjecí adaptér byl nyní certifikován a označuje se jako NB-A20825C.

Bohužel v tuto chvíli nevíme, o kolik rychlejší bude než třeba právě zmíněné Xiaomi. Za jak dlouho nabijeme chystaný telefon, který zřejmě dostane 4 400mAh baterii? Za 10 minut? Za 15 minut? Asi nebudeme úplně daleko. Kromě toho se samozřejmě můžeme těšit na nekompromisní výkon, o který se postará čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, velký displej nebo až 16 GB operační paměti RAM.

Jak rychle se nabíjí váš telefon?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)