Nubia Red Magic 5G bude mít obří kapacitu RAM paměti a 144 Hz displej

nubia red magic 5g spekulace

CEO společnosti Nubia Ni Fei dnes potvrdil, že nadcházející vlajková loď Red Magic 5G bude mít konfiguraci s 16 GB LPDDR5 RAM pamětí. Zároveň sdělil, že budou všechny modely osazeny tímto typem pamětí, což je skvělá zpráva. Kromě toho unikl také screenshot, kde se dovídáme spoustu klíčových informací.

Telefon bude dle očekávání pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 865, kde nebude samozřejmě chybět modem X55 pro 5G připojení. Na screenshotu vidíme také kapacitu úložiště, která se zastavila na hodnotě 256 GB, ovšem s největší pravděpodobností dostaneme možnost vybrat si hned ze tří variant. Dále můžeme vidět, že Red Magic 5G běží na Androidu 10 s nadstavbou Redmagic OS.

nubia red magic 5g

Když se podíváme na oznamovací lištu, můžeme spatřit dvě poměrně zajímavé ikony. První z nich pravděpodobně znamená, že ventilátor telefonu pracuje na plné obrátky kdežto druhá ikona značí aktuální frekvenci displeje. Ráno jsme vám psali o telefonu Lenovo Legion, který má taktéž disponovat 144 Hz displejem, máme zde tedy dva přímé konkurenty?

Jste zvědaví na Nubia Red Magic 5G?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)