Nový trailer OnePlus Nord odhaluje přední i zadní stranu telefonu

oneplus nord

Je víceméně jasné, že se nadcházející telefon OnePlus Nord úplně odhalí příští týden, ovšem nový trailer ukazuje nejen přední, ale na chviličku také zadní stranu fotoaparátu, takže konečně vidíme, jak bude telefon vypadat. Na přední straně můžeme spatřit duální selfie fotoaparát.

V traileru můžeme dále vidět již zmíněnou zadní stranu. Na moment můžeme spatřit obdélníkový fotoaparát, logo OnePlus a LED blesk, který je od fotoaprátového modulu oddělen. Kromě samotného videa jsme také dostali povrzení ohledně čipsetu a to skrz Amazon India. Skutečně jím bude Snapdragon 765G, což není žádné překvapení. Ostatně tento fakt potvrdil minulý týden šéf OnePlus, Carl Pei.

OnePlus Nord – Dear Past

OnePlus Nord - Dear Past

Jedno však není jisté a ani se o tom nevyrojilo příliš spekulací. OnePlus Nord totiž není jeden telefon, nýbrž celá řada. Zbývá tedy odhalit, kolik zařízení se chystá společnost skutečně odhalit. Jediné co víme je fakt, že tento konkrétní kousek bude stát méně než 500 dolarů a bude konkurovat ostatním telefonům střední třídy. Je to tedy segment, kde společnost v roce 2014 začala.

Co říkáte na trailer OnePlus Nord?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)