POCO prý chystá konkurenta pro OnePlus Nord. Má šanci?

nový dostupný POCO telefon

Telefony OnePlus byly ještě před několika lety brány jako revoluční vyzyvatelé vlajkových mobilů větších a zavedenějších značek. Za poslední roky se ale situace změnila a samotné OnePlus se musí mít na pozoru před dalšími výrobci, kteří firmu velmi lákavým poměrem cena/výkon atakují odspodu. Společnosti se celkem povedlo nedávné představení modelu Nord. Ten po vlažném přijetí předchozího (a hodně drahého) mobilu OnePlus 8 opět platí za proslulého “zabijáka” vlajkových telefonů. Na podobné úrovni je i nedávno představený Pixel 4a od Googlu a jak se zdá, přibude i další konkurent. Chystá se totiž nový dostupný telefon od POCO, který by se měl konkrétně OnePlus Nord postavit.

Informaci (jde vlastně o malé virtuální rýpnutí) má na svědomí Angus Kai Ho Ng, produktový marketingový manažer a globální mluvčí POCO. Na Twitter napsal zprávu ve smyslu “OnePlus Nord, nebo…počkat na nové POCO?” A k tomu přidal hashtag #POCOcomingsoon. Přípravu nového telefonu potvrdil následně i oficiální účet firmy. Je tedy jasné, že ve sféře kolem ceny 10 tisíc korun přibude další varianta. I když zatím vůbec není jasné, do kterých regionů a zemí. Anglicky psané příspěvky ale snad naznačují globální záměry. Zatím se spekuluje o tom, že nový dostupný POCO telefon by mohl být model F2, který se zatím prodává jen ve variantě Pro. Někde jako Redmi K30 Pro.

Co podle vás POCO chystá?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)