Chystá se nový Chromecast. Vylepšení mají být určena pro herní službu Yeti

novy chromecast podpora google yeti

Už je to nějakou dobu, co jsme se dočkali nového Chromecast zařízení, brzy se to však má změnit. Nový Chromecast by se mohl představit již v říjnu na akci, kdy Google představuje nové hardwarové novinky v čele s Google Pixel 3. Nové detaily o chromecastu odhalily dokumenty FCC.

Nový Chromecast dostane plnou podporu Bluetooth a lepší 5 GHz Wi-Fi

ID zařízení skutečně naznačuje, že jde o nový Chromecast, i když má zcela identický design. Dostat by měl plnou podporou pro Bluetooth, zajímavé ale je to, že stejně tak by se kompletní podpora Bluetooth měla objevit i u stávajících Chromecastů. Vylepšena má být také anténa pro příjem Wi-Fi signálu. Obě tyto věci nasvědčují k tomu, že se Chromecast připravuje na herní službu s kódovým označením Yeti.

Chromecast-Ultra

 

O té už jsme v minulosti mohli několikrát slyšet. Jednou z možností, přes kterou mají jít hrát hry, je právě Chromecast. Lepší podpora 5 GHz Wi-Fi sítí zajistí menší odezvu, která je důležitá při streamovaném hraní. Plná podpora Bluetooth umožní využít připojení herních ovladačů.

Těšíte se na nový Chromecast a herní službu Yeti?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)