Nejlepší novoroční výprodeje po roku 2020: Kupte si Microsoft Office Pro Plus CD-Key (digitální licenční klíč), dostaňte Windows 10 CD-Key zdarma!

novoroční výprodeje Office

Komerční článek

Nakonec se příchod roku 2021 začíná už naplňovat! Nacházíte se uprostřed příprav na nápady k novoročním oslavám, ale existuje ještě jedna věc, nad kterou byste se měli na závěr roku zamyslet, ale nejde o to, že bychom mluvili o vašich předsevzetích. Mluvíme o Novoročních výprodejích!

Jedny z nejlepších kaufů roku běží jen během novoročních výprodejů a vy tak máte šanci je dnes chtít. Jestli chcete jen upgradovat Windows 10 nebo dostat nové aplikace Office, tak ty jsou v super-výprodejích GoDeal24.com New Years Super Sale také zahrnuty.

Exkluzivní novoroční nabídka: Balíčky „Kup si 1 dostaneš 1 zdarma“:
Balíček 1: Ideální pro vlastníky malých podniků nebo lidi, kteří potřebují zvýšenou bezpečnost a funkčnost. Poslední a nejlepší Operační systém levnější než kdy dříve! Teď nebo nikdy.

Balíček 2: Používáte-li své zařízení pro takové úkoly jako brouzdání po internetu, placení účtů, kontrolu e-mailů nebo streaming videí, mohly by pro vás být Windows 10 Home tím pravým.

GoDeal24.com je globální webová stránka, která prodává pravé herní a softwarové licenční klíče klientům ze všech koutů světa. Nakupujete-li na GoDeal24.com, můžete si být jisti, že obchodujete s věrohodnou značkou, která prodává jen pravé softwarové licenční klíče.

Nabídky poloviční ceny: Pouze 50 % původní ceny s kódem slevy „SGO66

Dodatečné nabídky: Nejlepší volba pro vaši práci a studium, teď 55% sleva s kódem „SGO66

Prohlédnout si více >>

Proces nákupu je super-jednoduchý a k dispozici jsou i metody mnoha plateb a samozřejmě, že s dodáním zdarma. Všechny tyto výše uvedené propagace a speciální slevy jsou časově omezené a platí jen do vyprodání zásob – proto chcete-li upgradovat software svého počítače během svátků, tak byste určitě po jedné z těch propagací měli sáhnout.

Jak zaplatit pomocí PayPal?

Pomocí PayPalu můžete zaplatit následující metodou:
Jděte na zatrhávací obrazovku (checkout screen) a pokračuje buď jako host (guest), nebo si zřiďte účet.
Jako výchozí můžete v záložce platebních informací „Payment Information“ dostat volbu Cwalletco – klikněte na pokračovat (continue).

Jděte na přehled objednávek „Order Review“ nebo na obrazovku odhlášení (checkout) a klikněte na umístit objednávku „Place Order“ sa1

Klikněte na vybrat si metodu platby „Choose Payment Method“ a klikněte na zpracovat objednávku „Process Order“ sa2

Ukáže se vám obrazovka s různými možnostmi platby, teď můžete použít buď Paypal, nebo CreditCard (také přes Paypal) sa3

Na GoDeal24.com můžete očekávat ty nejlepší služby. Zboží dostanete krátce po objednávce dost jednoduše a rychle e-mailem. A nastanou-li problémy nebo máte prostě otázky, je tu služba zákazníkům, aby vám pomohla jak slovy, tak skutky. Můžete poslat e-mail na adresu: service@godeal24.com k vyřešení jakéhokoliv problému, na který narazíte.

Ušetřit v roce 2021 peníze bude snadné, když Novoroční prodeje nabídnou nepřekonatelné úspory na software od MS. Užijte si na konci roku a při výprodeji GoDeal24’s year end clearance, když jim pomůžete s vyklizením pro soupravu nového roku.

Rozlučte se s rokem 2020 a přivítejte rok 2021!

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)