Huami uvedlo hodinky Amazfit GTR 2 eSIM. K hovorům nepotřebují mobil

novinka Amazfit GTR 2 eSIM

Jednou z nejzajímavějších vlastností, které mohou mít chytré hodinky, je možnost vyřizování hovorů přímo skrze jejich tělo za pomocí reproduktoru mikrofonu. Případně v kombinaci s bezdrátovými sluchátky ještě jednodušeji. Uživatel při tom nemusí vytahovat telefon z kapsy. Další level představují hodinky, které mají možnost přímého připojení ke GSM síti. Díky nezávislosti na propojení s mobilem už si s hovory poradí samy. Nyní na tuto úroveň povýšilo čínské Huami jedny ze svých nejpopulárnějších hodinek. Byla oznámena novinka Amazfit GTR 2 eSIM.

Amazfit GTR 2 eSIM

Amazfit GTR 2 eSIM

O této variantě se už hovořilo několik týdnů. Spekulace před pár hodinami utnula přímo firma Huami. Nejprve tradičním lákáním na sociální síti Weibo, před pár hodinami pak oficiálním uvedením. Amazfit GTR 2 eSIM se budou nejdřív prodávat právě v Číně, ale vypuštění na další trhy se novinka dočká snad co nevidět. Tamní cena byla údajně stanovena v přepočtu na cca 6 600 Kč. Kromě možnosti připojení k mobilní síti by měla být jinak drtivá většina parametrů totožná se základním modelem GTR 2.

Jak moc je pro vás tato funkce u hodinek zásadní?

Zdroj: IGP, YouTube

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)