Nové O2 tarify nabízí až 20 GB internetu. Tarif O2 Kůl má 5x více dat

o2 tarify internet 20 gb O2 data

Celkem tři nové O2 tarify byly představeny. Do nabídky se zařadí nová tarifní řada O2 Data, která se zaměřuje na mobilní internet, jak už jde poznat z názvu. Zároveň se v tarifech pro mladé O2 Kůl zvyšuje objem dat na pětinásobek. A to bez navýšení ceny.

Nové O2 tarify se zaměřují na data, s voláním už je to horší

“Naše tři nové tarify nabízí vyšší objem dat, který vystačí na surfování v mobilu, poslech hudby a sledování videí i náročnějším uživatelům. Každý zákazník si pak může vybrat, zda každý měsíc dostane data navíc nebo jednorázový bonus na pořízení nového mobilu, tabletu nebo notebooku. Ten zařazujeme do nabídky vůbec poprvé a díky bonusu je možné ho pořídit za necelou pětistovku,” popisuje ředitel Komerční divize v O2 Richard Siebenstich.

nove O2 tarify data internet mobilni

O2 Data kompletně nahrazuje aktuální nabídku mobilního internetu u O2. Minuta volání vyjde u nových tarifů O2 Data na 3,50 korun a SMS na 1,50 korun. K tarifům je možné využít balíček 60 volných minut do všech sítí za 100 korun. Rozděleny jsou pak do tří verzí. Základní má 4 GB dat za 349 Kč měsíčně, druhá nabízí 10 GB dat za 499 Kč a finální pak 20 GB dat za 799 Kč.

O2 kul tarif mladi data

Kromě toho se od května také vylepšují tarify O2 kůl, které jsou určeny pro mladé lidi do 26 let. V těch zpětinásobí objem dat, aniž by se změnil měsíční paušál. Mladí zákazníci získají například za 499 korun 10 GB dat na každý měsíc. K tomu bonus 4 000 korun na nový mobil.

Co říkáte na nové tarify O2?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)