Máme nové informace o Galaxy A82. Týkají se nejen fotoaparátů

galaxy a82 nové informace

Kromě toho že Samsung nedávno představil telefony Galaxy A52 a A72 chystá také model Galaxy A82, o kterém máme nové informace. Telefon bude navazovat na dva roky starého předchůdce Galaxy A80, ovšem modul fotoaparátu má zůstat podobný.

Nové informace o Galaxy A82

Dle nejnovějších informací telefon nabídne stejně jako ostatní noví členové řady Galaxy A 64 MPx fotoaparát od Sony. S největší pravděpodobností půjde o IMX686. S největší pravděpodobností telefon skutečně dostane čipset Snapdragon 855 plus, který bude ale přejmenován na Snapdragon 860 a společnosti jej budou propagovat jako nejvýkonnější 4G čipset.

Netradiční design Galaxy A82 5G

Telefon Samsung Galaxy A82 bude ze začátku k dispozici v Jižní Koreji a zajímavostí je, že není jasné zda se objeví i na globálním trhu, tedy i u nás. Byla by to poměrně velká škoda, protože se tento model zatím jeví jako nejzajímavější z celé trojice. Můžeme pak samozřejmě očekávat také displej se 120 Hz obnovovací frekvencí.

Jak se na Galaxy A82 těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)