Aplikace Android Auto dostala nové ikony v navigaci přes Google Maps

nove-ikony-android-auto-google-maps-navigace

Velmi malá změna, ale vypadá hezky. Řeč je o nových ikonách, kterými disponuje aplikace Android Auto se spuštěnými Google Mapami s navigací. Pod standardním zeleným panelem s instrukcemi a odbočkami se nacházejí zástupci pro vyhledávání, nastavení, objízdnou trasu a přehled trasy. Vedle nich je pak také symbol se třemi tečkami ukrývající další možnosti. Všechny ikony v této sekci mají nově v Android Auto tzv. materiální design. Jsou díky tomu čistší, rozeznatelnější a celkově více zapadají do současného stylu Google aplikací.

Automobilová aplikace je jednou z posledních, které ještě na viditelnější zásah po stránce designu čekaly. Nutno dodat, že nejen po grafické stránce by tento oblíbený nástroj motoristů zasloužil více vyladit. Nové ikony pro Google Mapy v Android Auto by snad mohly být předzvěstí dalších větších změn. Upravený vzhled aplikace podle všeho vyrazil globálně do všech přístrojů a i ve vašem telefonu (nebo spíš autě) byste už měli změnu vidět.

Používáte v Android Auto navigaci v Google Mapách?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)