TOPlist

Nové chytré hodinky Withings ScanWatch vydrží měsíc na baterii. Dokážou měřit i EKG

withings scanwatch predstaveni

Společnost Withings je známá stylovými hybridními hodinkami a různými produkty zaměřenými na fitness a zdraví. Na veletrhu CES 2020 byly představeny hodinky Withings ScanWatch. Opět mají minimalistický design, ale oproti předchozím verzím nabízí ještě pokročilejší údaje. Hodinky dokážou měřit EKG a spánkovou apnoe. Co umí dále a jaká je jejich cena?

Chytré hodinky Withings ScanWatch jsou plné senzorů

V první řadě jsou hodinky vybaveny EKG senzorem, který neustále monitoruje srdeční aktivitu a dokáže detekovat arytmii. Dále je v hodinkách senzor SpO2, který sleduje hladinu kyslíku v krvi. Díky těmto datum dokážou hodinky včas upozornit na rizika spánkové apnoe. Ostatní funkce jsou již podobné starším modelům Withings hodinek, jako je třeba senzor srdečního tepu.

Samotné hodinky jsou analogové, mají ale malý PMOLED displej, na kterém se zobrazují notifikace, informace o sledování zdraví apod. Celkově dokážou sledovat více než 30 sportovních aktivit. Hodinky jsou vyrobené z nerezové oceli, chráněné jsou safírovým sklem a zároveň jsou i voděodolné. K dispozici budou ve velikostech 38 mm a 42 mm.

Withings ScanWatch Review | The best Apple Watch ALTERNATIVE?

Withings ScanWatch Review | The best Apple Watch ALTERNATIVE?

Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth LE. Kompatibilní budou podle údajů výrobce s Android i iOS zařízeními. Na jedno nabití vydrží hodinky až 30 dnů, samotné nabíjení má trvat 2 hodiny. Na trh by se WIthings ScanWatch měly dostat v druhém čtvrletí tohoto roku za cenu 250 eur, respektive 300 eur u větší 42mm verze.

Jak se vám líbí Withings Scanwatch?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)