Česká aplikace Livesport dostává tři novinky. Kterou z nich oceníte?

livesport

Aplikace Livesport nabízí komplexní, rychlé a uživatelsky přívětivé rozhraní všem milovníkům sportu. Sami ji máme v mobilu nainstalovanou několik let a nemůžeme si ji vynachválit. Pokud vás zajímají výsledky, sestavy, forma nebo kurzy, přijdete si s ní na své. V únoru letošního roku nám ukázala zcela nový design i logo a před pár dny dostala poměrně významnou aktualizaci.

Nová verze vypadá a funguje zcela totožně, jako ta, kterou jste měli v mobilu dosud nainstalovanou, ovšem nabízí několik nových funkcí. Začít můžeme faktem, že lze změnit v nastavení jazyk aplikace. V seznamu zápasů nově uvidíme, zda je k nim k dispozici preview, tedy detailní komentář následujícího střetnutí, kde bývá popsána forma obou týmů, klíčový hráči, ale také nějaká ta zajímavost. U hráčů, kteří se věnují individuálním sportům jako je třeba tenis, badminton či stolní tenis nově najdete vlajku země, kterou reprezentují. Nová verze je k dispozici už teď na Google Play.

Flashscore
Flashscore

Jakou aplikaci na sledování sportu používáte?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)