Nothing Ear 1 bude první produkt nové firmy zakladatele OnePlus

nová sluchátka Nothing Ear 1

Sebevědomá společnost Nothing, které vdechl život kromě dalších i bývalý zakladatel populární čínské firmy OnePlus Carl Pei, už má název svého vůbec prvního produktu a také měsíc jeho představení. V červnu uvidíme nová sluchátka značky Nothing nesoucí přiléhavé a jednoduché jméno Ear 1. Design i funkce jsou zatím zahaleny tajemstvím, nicméně společnost si ke svému historicky prvnímu produktu nachystala řadu poutavých komentářů.

“Nejlepší vize se nedají uskutečnit přepnutím tlačítka. Jde o nekonečnou sérii malých úspěchů. A Ear 1 budou jen začátek,” nastiňuje na Twitteru Carl Pei cíle firmy, která vznikla po jeho odchodu z OnePlus vloni na podzim. V segmentu sluchátek se prý nová společnost rozhodla začít mimo jiné kvůli tomu, že je jí blízký poslech hudby, podcastů a audioknih. Zároveň si věří v oblasti jejich technologií a také designu, který by mohl novinku viditelně odlišit od konkurence. Je pravdou, že trh v tomto segmentu po vizuální stránce za poslední roky nepřinesl mnoho revolučních skoků. Tak jsme zvědaví, jak se nová sluchátka Nothing Ear 1 předvedou.

Jaký design sluchátek se vám líbí?

Zdroj: Nothing

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)