Nova Launcher Prime v 80% slevě. Kupte si nejlepší launcher za dvacku!

nova_launcher_80_ico

Jak ukázala naše anketa, patrně nejoblíbenějším launcherem je mezi našimi čtenáři Nova Launcher, pro který hlasovalo celých 39 % respondentů. Základní verze této aplikace je k dispozici zdarma, nicméně autoři nabízejí také placenou verzi Prime, která běžně stojí 4,99 dolarů, tedy něco přes 120 korun. Poměrně často však poskytují významnou slevu, což se stalo i včera, kdy byl Nova Launcher Prime zlevněn na pouhých 0,99 dolarů, tedy 19,50 Kč.

Již bezplatná verze, kterou používají desítky milionů uživatelů po celém světě, je velmi užitečná a praktická. Launcher se vyznačuje širokými možnostmi nastavení, díky kterým si uživatelé mohou nastavit skoro vše, co je napadne, počínaje počtem ikon na jednom řádku, přes vzhled doku, až po animace a další grafické prvky. Určitě nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že se jedná o jednu z nejlepších alternativ ve svém segmentu.

Výchozí vzhled launcheru se do značné míry podobá tomu, který můžete znát z čistého Androidu. Pomocí úprav, nastavení a sad ikon ho lze však změnit doslova k nepoznání. Nova Launcher se také vyznačuje rychlostí a svižností, což vynikne zejména ve srovnání s launchery, které do svých telefonů instalují výrobci.

Nova Launcher Prime ve slevě

Prémiová verze Nova Launcher Prime odemyká proti bezplatné variantě ještě více možností přizpůsobení. Můžeme jmenovat třeba podporu gest (například přejetí prstem z ikony číselníku vyvolá váš oblíbený kontakt), více přechodových efektů, zobrazení počtu nepřečtených zpráv či událostí aplikací v jejich ikonách, nebo možnost skrýt zvolené programy. Poslední zmíněnou možnost můžete použít například pro bloatware, který na zařízení bez práv roota nelze odstranit, případně ani deaktivovat.

Nova Launcher Prime je vlastně licencí či klíčem na plnou verzi launcheru, takže budete muset mít nainstalovanou bezplatnou verzi a k ní ještě zakoupit tuto maličkou aplikaci. Za 20 % běžné ceny je to skvělé řešení pro každého, kdo chce dostat ze své domovské obrazovky maximum.

Sleva je časově omezená, proto doporučujeme neváhat a v případě, že chcete využívat Nova Launcher se všemi jeho vlastnostmi, funkcemi a schopnostmi, nakupovat.

Nova Launcher
Nova Launcher
Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime

Zdroje: Android Authority, Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)