Stáhněte si Nova Launcher 3.0 Beta

Nova ico

Alternativních launcherů je v obchodu Play opravdu více než dost. Najít ale takový, který by splňoval veškeré vaše představy, může být někdy pěkný oříšek. Jeden z nejoblíbenějších alternativních launcherů v obchodu Play je jistě Nova Launcher. Ten se nyní dočkal verze 3.0, která je prozatím ve stádiu bety a obsahuje několik zajímavých novinek.

nova-launcher-3.0-beta-1-1

První vylepšení se týká umístění widgetů na domovské obrazovce. Ty se nyní automaticky nepřipínají k mřížce aplikací, nově je možné je umístit na zcela libovolné místo. To bude mít jistě za následek o mnoho širší možnosti přizpůsobení vaší domovské obrazovky. Další vylepšení jsou již z větší části pouze kosmetického rázu. Nově byl přidán vyhledávací widget 4×1 s motivem Androidu 3.0 Honeycomb. To jistě ocení uživatelé, kteří si potrpí na retro vzhledu.

nova-launcher-3.0-beta-1-4

Kromě toho si budete moci v nové verzi zvolit barvu jednotlivých záložek v seznamu aplikací. Widgety tak mohou být barevně odlišeny od záložky Apps, jak si můžete všimnout na obrázcích výše. Vývojáři také umožnili umístění widgetů s rozměry 4×1 do docku na spodní straně obrazovky.

Pokud si chcete bateverzi Nova Launcheru 3.0 vyzkoušet, tak si ji můžete stáhnout z následujícího odkazu.

Stáhnete si Nova Launcher 3.0 Beta?

Zdroj: Android Community

Zaregistrujte se na Android RoadShow do Ostravy! Nyní máte poslední šanci!

registraceHome
David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)