Nová aktualizace pro Nvidia Shield TV je venku. Co přináší?

Nová aktualizace pro Nvidia Shield TV

Už uběhlo skoro 6 let od představení první krabičky od Nvidie s Android TV. Uživatelé kteří si ji tehdy koupili ji určitě nelitují, jelikož má jednu z nejlepších podpor vůbec. Nová aktualizace pro Nvidia Shield TV přichází s označením 8.2.3 a přináší spíše drobnější změny.

Nová aktualizace pro Nvidia Shield TV

Bez ohledu na to jakou verzi zařízení Shield TV vlastníte stejně dostáváte pravidelné updaty. O tom si mohou jiné Android TV z podobného roku nechat zdát. Nejnovější aktualizace Shield Experience přináší bezpečnostní záplaty z dubna 2021 a přináší další menší změny. Za zmínku stojí podpora prémiových herních ovladačů SCUF Infinity4PS, SCUF Impact a SCUF Prestige nebo podpora herních periferií Corsair Slipstream Wireless (jmenovitě pak K57 RGB klávesnici, DARK CORE RGB PRO myš a VIRTUOSO RGB WIRELESS HEADSET) přes jeden USB přijímač.

Hodně lidí si značku SCUF oblíbilo díky kvalitním ovladačům, které mají kolikrát mnohem lepší ergonomii než ty originální. Na jejich oficiálním webu si navíc můžete ovladač plně přizpůsobit.

NVIDIA SHIELD TV
NVIDIA SHIELD TV

Mnoho majitelů (včetně nás) čeká na větší aktualizaci Androidu. Nejnovější Android 11 by jistě přišel vhod a Nvidia o této možnosti vůbec nemluví, stejně tak nevíme nic o nové verzi zařízení Shield TV.

Jak jste spokojeni s Nvidia Shield TV?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)