Nothing Phone (1) se potýká s prvními problémy. Na co si uživatelé stěžují?

nothing phone (1)

Nothing Phone (1) je na trhu teprve pár dní a už se potýká s prvními porodními bolestmi. Uživatelé si stěžují na zelený odstín u displeje, ale také na mrtvé pixely okolo selfie kamerky. Zatím není jasné, jak moc je tento problém rozšířený, každopádně na Twitteru, Redditu i dalších sítích se objevují dotazy, zda se tyto neduhy dějí i ostatním uživatelům.

Nothing Phone (1) má problémy s displejem

Jeden z uživatelů, který si koupil Nothing Phone (1) v Indii na e-shopu Flipkart si všiml nazelenalého odstínu v horní části displeje, stejným problémem dle jeho slov disponoval i nový kus, který od obchodu dostal. Není to tak dávno, co se s podobnými neduhy musel vypořádat také Samsung u modelů Galaxy Note 20 a Galaxy S20. Zakladatel společnosti Nothing, Carl Pei má se zelenými displeji také zkušenosti. Ještě za dob, kdy vedl OnePlus se to stalo modelům Nord i 8 Pro.

Jiní lidé si stěžují na to, že se jim během několika hodin používání začínají objevovat mrtvé pixely v oblasti selfie kamerky. Firma mezitím problémy potvrdila, ačkoliv není jasné, zda se jim povede problémy vyřešit jednoduchou softwarovou aktualizací, nebo zda budou muset sáhnout k výměnám kusů.

Potkal vás někdy podobný problém?

Zdroj: AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)