Ambiciózní Nothing posílá na svůj mobil Android 13. Mrkněte na novinky

nothing phone (1) aktualizace

Přesně za měsíc to bude rok, kdy firma Nothing představila svůj druhý produkt, telefon Nothing Phone (1). Okolo něj se sice strhlo možná až nepřiměřené množství hypu, ale ať už se vám telefon líbí nebo ne, nutno uznat, že šlo minimálně o jeden z těch zajímavějších kousků loňska. Nyní do něj míří Android 13 s nadstavbou Nothing OS 1.5, která nabízí řadu novinek.

Aktualizace má velikost 1,25 GB a momentálně se šíří po celém světě. Nový systém se chlubí řadou funkcí, mezi které patři například vylepšená aplikace Počasí, nové ovládací prvky u médií, další světelné efekty pro zadní panel Glyph nebo nová aplikace Fotoaparát. Kromě těchto změn, kterých si všimnete na první pohled společnost zapracovala také na optimalizaci. Nothing se chlubí, že se jí s novou nadstavbou podařilo docílit až 50% zrychlení u načítání aplikací, ale také rychlejších animací a nižší spotřeby ve stand-by režimu.

Upgrade to Nothing OS 1.5 Powered by Android 13

Upgrade to Nothing OS 1.5 Powered by Android 13

Mimo to byla vylepšena také čtečka otisků prstů. Samozřejmě lze počítat s ostatními změnami, které jsou pro Android 13 typické, ať se bavíme o zabezpečení, nebo třeba možnosti změnit jazyk pro určitou aplikaci.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste spokojení s telefonem od Nothing?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)