TOPlist

Chystaný James Bond odhalil telefon Nokia 7.3 5G. Co od něj očekávat?

nokia 7.3 5g

Společnost HMD Global chystá hned několik telefonů Nokia, které budou uvedeny na trh koncem letošního roku. Očekává se, že jedním z nich bude také Nokia 7.3 5G, která byla spatřena ve filmu James Bond No Time to Die, v češtině Není čas zemřít.

James Bond odhalil telefon Nokia 7.3 5G

Kromě tohoto modelu se dočkáme také Nokia 8.3 5G a Nokia 5.3. Telefon je na fotografii poměrně špatně vidět, avšak dle renomovaného leakera Anewa se jedná právě o model Nokia 7.3. Přesto, že se jedná o prototyp má být design telefonu konečný. Znamená to, že bychom se měli dočkat kruhovitého fotoaparátu s několika senzory a LED bleskem.

nokia 7.3 5g james bond

Dále můžeme očekávat čipset Snapdragon 690 s podporou 5G, 90 Hz displej či 6 GB operační paměti RAM. Má se jednat rovněž o vůbec nejlevnější 5G telefon od HMD Global. Oficiálního představení by se měl telefon dočkat začátkem září na veletrhu IFA 2020.

Těšíte se na nové telefony Nokia?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)