Nokia 3310 nepřestává udivovat. Byla čtyři dny v břiše vězně

Nokia 3310 v břiše vězně

Velmi dlouhá výdrž a odolnost, o které se vypráví legendy a tvoří vtipy. Taková nejen byla, ale stále je Nokia 3310, mobilní ikona z počátku tohoto tisíciletí. Čas od času se objeví zprávy, že i v dnešní době má stále své uživatele. Právě pro dvě zmíněné vlastnosti je oblíbená dokonce i za mřížemi, odkud nedávno přišla velmi zajímavá zpráva. Telefon byl čtyři dny ukrytý v břiše vězně, odkud jej dostali až chirurgickým zákrokem doktoři. A ano, šlo o nejstarší původní model tohoto mobilu.

Třiatřicetiletý trestanec si několik dní stěžoval na bolest břicha, kterou si původně sám způsobil. Telefon, který pravděpodobně využíval pro komunikaci s lidmi mimo věznici, údajně spolkl před prováděnou kontrolou. Lékaři nechápou, jak se mu to podařilo, ale evidentně byl zoufalý. Zákrok byl prý nakonec proveden endoskopicky bez nutnosti “říznout” do pacienta. Nokia telefon chirurgové přímo v těle rozdělili na tři části a ty postupně vytáhli. Největší obavy měli doktoři z možného úniku kyseliny z baterie, ale naštěstí se tak nestalo.

Kolik znáte lidí, kteří měli telefon Nokia 3310?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)