Niceboy uvedl dvě chytré bezpečností kamery. Ceny potěší

Niceboy ION chytré bezpečnostní kamery home otdoor cena parametry představení

Značka Niceboy má na českém trhu další dva smart produkty spadající do řady ION. Jde o dvě chytré bezpečnostní kamery ION Home Security Camera a ION Outdoor Security Camera, které, jak jejich název prozrazuje, mají najít využití při sledování vnitřních i venkovních prostorů. Obě kamery disponují záznamem (na microSD kartu) s rozlišením 1 920 x 1 080p, inteligentními senzory pro detekci pohybu a v případě vnitřní kamery i pro detekci zvuku.

Oba modely umí samy vyhodnotit, která situace je podezřelá, a ihned na ni upozorní uživatele prostřednictvím aplikace. Nechybí ani noční vidění. Interiérová kamera takto dohlédne na 10 metrů, venkovní až na 20 metrů. Druhá jmenovaná má navíc i ochranu IP66. Díky zabudovaným mikrofonům a reproduktorům nechybí možnost obousměrné zvukové komunikace. Aplikace Niceboy ION umožňuje ovládání kamer svěřit dalším členům domácnosti či kolegům.

Niceboy ION
Niceboy ION

Interiérový model Niceboy ION Home Security Camera je k dostání za 1 199 Kč, venkovní varianta Niceboy ION Outdoor Security Camera vyjde na 1 499 Kč. Oba jsou k dostání mimo jiné na webu výrobce.

Chytre bezpecnostni kamery Niceboy ION aplikace

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které produkty z řady Niceboy ION už máte vyzkoušené?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)