Niceboy chystá další sluchátka HIVE. Má k nim novou aplikaci

Niceboy HIVE Podsie 3

Značka Niceboy hodlá v letošním roce uvést na trh hned několik nových modelů bezdrátových sluchátek spadající do populární řady HIVE. Jako první se v roce 2022 dočkaly další generace špunty Podsie, jejichž třetí verze se může připojit do aplikace Niceboy ION. Ta těmto i dalším sluchátkům nabídne možnost měnit nastavení ekvalizéru, sledování hladiny nabití nebo vzdálené hledání. Niceboy HIVE Podsie 3 se dále chlubí například dlouhou, až 35hodinovou výdrží.

Niceboy ION
Niceboy ION

Novinka je již nyní dostupná ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Cena je 1 199 Kč. Sluchátka podporují kodeky AAC a SBC, přičemž využívají přenos skrze Bluetooth 5.1. Se zabudovaným mikrofonem a funkcí k potlačení šumu lze se sluchátky telefonovat bez ruchu okolí. Díky krytí IP54 jsou odolná proti dešti, potu i prachu.

Niceboy HIVE Podsie 3 bezdrátová sluchátka

Na jedno nabití hrají až 9,5 hodiny, s dobíjecím pouzdrem je pak k dispozici energie na dalších 25,5 hodin. S rychlým nabíjením stačí 5 minut a sluchátka budou nabitá na 1,5 hodiny poslechu.

Která sluchátka od Niceboy jste už vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)