TOPlist

NewsTab: Zajímavá náhrada za Google Reader

NewsTab

Už to jsou tři roky, co byla zastavena služba Google Reader, za tu dobu si už hodně lidí našlo náhradu. Pokud mezi ně ale nepatříte, tak zbystřete, protože NewsTab by mohl být tou pravou náhradou.

NewsTab: Zprávy z celého světa na Android a PC

NewsTab je nová RSS čtečka zpráv pro počítače a Android. Nabízí výběr zpráv z více než 130 různých států, a to včetně České nebo Slovenské republiky. Navíc se dá propojit i s Twitterem, a vy tak v aplikaci můžete sledovat uživatele nebo jednotlivé hashtagy. K dokonalému využití bude ale potřeba si trochu pohrát s nastavením, které nabízí poměrně hodně změn.

NewsTab Android

NewsTab Android

Zprávy můžete řadit do několika kategorií a vybírat ze všech hlavních médií. Pokud tam náhodou nenaleznete svůj oblíbený web, můžete jej ručně přidat. Užitečná funkce je vytvoření specifických klíčových slov, na které se vám budou ukazovat notifikace. Další užitečnou věcí je i možnost nastavit si zprávy z jednotlivých lokací, například když někam cestujete. Pro všechny fanoušky temných barev a čtení večer, je připraveno i speciální Dark téma.

Přidávání nových zdrojů je prozatím trošku komplikovanější a hlavně může nabízet stejné zdroje zpráv v jiných kategoriích, které se pak míchají dohromady. Nepodporuje se taky zatím přidání více RSS zdrojů najednou, nebo možnost importování OPML souborů. Podle vývojářů je to ale v plánu.

NewsTab: Smart RSS Reader
NewsTab: Smart RSS Reader

Kterou RSS čtečku na čtení aktualit a zpráv používáte?

Zdroj: thenextweb.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)