Netflix, HBO Max a další: TOP filmy a seriály za duben 2022 dle JustWatch

04_2022 duben Netflix HBO Max top nejsledovanější seriály filmy čr

Další kalendářní měsíc utekl jako voda a při takové příležitosti se hodí ohlédnout, co se v uplynulých cca třiceti dnech událo na poli videostremovacích služeb. Díky datům od společnosti JustWatch máme opět k dispozici souhrnný žebříček, který odhaluje nejsledovanější filmy a seriály za duben 2022 na platformách Netflix, HBO Max a dalších.

04_2022 Netflix HBO Max top nejsledovanější filmy čr

Mezi filmy vévodili u českých diváků dva komiksoví superhrdinové. První místo obsadil nový Batman, druhá příčka pak patří poslednímu příběhu o Spider-Manovi. I třetí a čtvrté místo k sobě mají blízko, neboť jde o dva díly rozjeté ságy Fantastická zvířata. První pětici uzavírá snímek V rytmu srdce.

04_2022 Netflix HBO Max top nejsledovanější seriály čr

Seriálům podle JustWatch vládla v dubnu na území ČR série Volejte Saulovi, která do široka rozvíjí příběh z Perníkového táty (Breaking Bad). Na druhém místě je Odloučení, třetí místo patří Gangům z Birminghamu. První pětici doplňují Tokyo Vice a Star Trek: Pickard.

Které věci z žebříčků už jste viděli?

Zdroj: statistiky JustWatch.com

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)