Neplatíte si YouTube Premium? Z této novinky rozhodně nadšení nebudete

youtube premium

Služba YouTube Premium funguje pod různými názvy už čtvrtým rokem a firma se ji snaží neustále vylepšovat. Hlavním benefitem je ale samozřejmě kompletní absence jakékoliv reklamy. Nyní se Google snaží přimět další uživatele, aby na službu přešli a to poměrně nevybíravým způsobem.

Pokud často sledujete YouTube a máte jakékoliv 4K zobrazovadlo (a také dostatečně rychlý internet), zřejmě sledujete obsah v té nejvyšší možné kvalitě. Jestliže si ale nepředplácíte YouTube Premium, budete mít možná už brzy problém. Google totiž plánuje zařadit nejvyšší kvalitu mezi prémiové funkce, takže budete omezeni na 1440p.

youtube premium 4k

V tuto chvíli není jasné, zda a kdy nabyde novinka v platnost. Americký gigant ji totiž testuje v některých zemích a pouze u vybraných uživatelů. Někteří z nich se pochlubili se screenshoty na Redditu. V současné době YouTube Premium v Česku vychází na 179 korun měsíčně.

Používáte službu YouTube Premium?

Zdroj: MySmartPrice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)