Nejprodávanější telefon v rámci Black Friday? Zřejmě vás nepřekvapí

black friday poco x3 pro

Generální ředitel společnost Xiaomi, Lu Weibing se na svých sociálních sítích pochlubil dalším úspěchem. Telefon Poco X3 Pro zaznamenal totiž v posledních dnech v Evropě obří úspěch. Na Amazonu byl v rámci akce Black Friday vůbec nejprodávanějším mobilem hned na šesti evropských trzích.

Poco X3 Pro bylo za neodolatelnou cenu

Asi se shodneme na tom, že Španělsko, Německo, Nizozemsko, Itálie, Francie a Velká Británie jsou klíčové západoevropské trhy. A právě na všech zmíněných byl mobil Poco X3 Pro nejprodávanější. Není se co divit. Poco X3 Pro totiž nabízí velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Tiká v něm kvalitní čipset Qualcomm Snapdragon 860, potěší také rychlý 120Hz IPS panel a zahanbit se nenechá ani 5160mAh baterie.

Poco X3 Pro full review

Poco X3 Pro full review

Normálně se prodává za cenu 249 EUR (asi 6 300 korun), v rámci Black Friday byl však na Amazonu k sehnání za 179 EUR, což je asi 4 500 korun, což je opravdu bezkonkurenční koupě.

Nakoupili jste něco v rámci Black Friday?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)