Kolik budou stát nejlevnější Pixel Watch od Googlu? Cena již není tajemstvím

nejlevnější Pixel Watch

I když Google potvrdil zprávy o některých připravovaných hardwarových produktech jako jsou smartphony Pixel 7, sluchátka Pixel Buds Pro či vůbec první hodinky z vlastní dílny – Pixel Watch, na kompletní oficiální odhalení novinek si musíme ještě chvilku počkat. Byť na jednu jsme pochopitelně zvědaví, s čím na nás Google 6. října vyrukuje, patrně se díky četným únikům velkých překvapení nedočkáme. Vedle řady informací nově na veřejnost prosákla také údajná cena Wi-Fi verze hodinek. Kolik budou stát nejlevnější Pixel Watch.

Wi-Fi verze jen 50$ levnější než s LTE?

Již koncem minulého měsíce se na internet dostala informace o ceně LTE varianty Google Pixel Watch, která má být stanovena na 399.99 $ čili v přepočtu přibližně 9 900 Kč. Co se Wi-Fi varianty týče, čile se spekulovalo o ceně o 70 až 100 $ nižší. Bohužel, tyto odhady se pletli a zájemci o nejlevnější Pixel Watch ušetří pouze 50$, jelikož dle úniku z maloobchodního řetězce má právě tato varianta stát 349.99 $ neboli přibližně 8 650 Kč. Nutno ještě podotknout, že stejný zdroj potvrdil také onu čtyřsetdolarovou cenovku u LTE varianty hodinek. Pokud se tedy tyto informace potvrdí, nebudou Pixel Watch zrovna levnou záležitostí. Vedle ceny jsme se pak dočkali také výčtu barevných variant jednotlivých hodinek.

nejlevnější Pixel Watch

Barevné varianty LTE a Wi-Fi verzí Pixel Watch:

  • Černé pouzdro / “obsidian” černý řemínek
  • Stříbrné pouzdro / křídově bílý řemínek
  • Zlaté pouzdro / lískový řemínek

Co říkáte na cenu za nejlevnější Pixel Watch od Googlu?

Zdroj: 9to5google.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)