Nejlepší produkty z obchodu Google Play za rok 2019

to nejlepší z google play za rok 2019

Jak už je u Googlu zvykem, i tento rok společnost zveřejnila ty nejzajímavější produkty z obchodu Google Play. V žebříčku nechybí samozřejmě aplikace a hry. Dostalo se však i na filmy, seriály, knihy a audioknihy. V některých žebříčcích jsou poměrně netradiční výsledky. Nejlepší aplikací roku je Ablo, nejlepší mobilní hrou očekávaně Call of Duty: Mobile.

To nejlepší z Google Play za rok 2019

V uživatelském hodnocení zvítězila aplikace Glitch, hra Call of Duty: Mobile, film Avengers: Endgame a kniha Scary Stories to Tell in the Dark. Obecně nejlepší aplikací bylo zvoleno Ablo a hrou opět Call of Duty Mobile. Další umístěné aplikace a hry můžete nalézt přímo v obchodě Google Play.

Call of Duty Mobile Season 2
Call of Duty Mobile Season 2
Video Editor - Video Effects
Video Editor - Video Effects
Ablo - Nice to meet you!
Ablo - Nice to meet you!

Mezi nejprodávanějšími filmy v obchodu Google Play nalezneme Avengers: Endgame, Aquaman, Zrodila se hvězda, Captain Marvel a Spider-Man: Paralelní světy. Nejprodávanějším seriálům vévodí Hra o trůny, která je následována The Walking Dead, The Big Bang Theory, Riverdale a Yellowstone.

Mezi knihami zvítězila kniha Mister, druhé místo obsadila kniha Scary Stories to Tell in the Dark, dále Tiamat’s Wrath, Tichá pacientka a The Institute. U audioknih se nejvíce prodával Můj příběh od Michelle Obama, Důmyslné umění, jak mít všechno u pr* *le, Odse*te se, Hra o Trůny a Harry Potter a Kámen mudrců.

Překvapilo vás něco v žebříčcích Google Play?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)