Tohle jsou 3 nejlepší evropské Indie hry roku 2017 podle Google

indie hry roku 2017

Google hodně podporuje nezávislé vývojáře, což jde vidět například na pravidelné soutěži Indie Games Contest. Naposledy se uskutečnila v Evropě a někteří z vás si určitě vybaví finalisty, o kterých jsme psali. Dnes už známe kompletní vítěze, kteří si z Londýna odnesli zajímavé ceny. Pojďme si tři nejlepší Indie hry představit blíže.

Mezi nejlepší Indie hry roku se zařadily tři nové tituly

Do finále se dostalo celkem 20 vývojářů, z nich pak porota složena z vývojářů, investorů a zaměstnanců společnosti Google vybrala tři nejlepší hry. Vyhrálo studio Playdius, které si odneslo voucher na marketing v hodnotě 75 tisíc EUR a propagaci, se kterou bude pomáhat Google + proplacenou návštěvu pro dva na konferenci GDC 2018.

indie hry roku google 2017

Vyhrála hra Bury me, my Love. Jde o interaktivní příběh, který vypráví příběh syrských uprchlíků Nour a Majd, kteří hledají pomoc v Evropě. Jedná se o hru, která byla inspirována skutečnými událostmi. Hru můžete koupit na Google Play za 89,99 Kč.

Bury me, my Love
Bury me, my Love

Na druhém místě se umístila hra Old Man’s Journey. Jde opět o příběhovou hru, a to o vzácných životních okamžicích, nesplněných snech a plány, které se musely měnit. Hra stojí na Google Play 139,99 Kč.

Na třetím místě se umístila logická hra s názvem yellow. Zajímavé na této hře je to, že každá z dostupných padesáti úrovní má úplně jinou logiku a mechaniku. Pokaždé vás čeká něco jiného. Tuto hru můžete stahovat zdarma z Google Play. Další Indie hry z TOP 10 můžete nalézt na stránkách Google – ZDE.

yellow
yellow

Vyzkoušíte si nějakou z těchto her?

Zdroje: android-developers.googleblog.com, ausdroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)