5 nejlepších chytrých lahví, které pohlídají váš přísun tekutin

Chytré lahve
  • Některé chytré lahve mají k dispozici mobilní aplikaci
  • Dokážou hlídat pitný režim a upozornit na případnou dehydrataci
  • Vydrží nabité až 2 měsíce

V současné éře digitálních inovací se běžné předměty proměňují v interaktivní zařízení. Stejně tak chytré láhve na vodu představují revoluci ve sledování příjmu tekutin, nabízejí zajímavé funkce a rozmanité využití. Chytré láhve na vodu využívají technologie zaměřené na zlepšení hydratace a kvality vody, některé zase povzbuzují k častějšímu pití, zatímco jiné měří rozpuštěné pevné látky ve vodě nebo ji sterilizují pomocí UV světla.

1. Equa Smart

Pokud se vám nedaří dodržovat pitný režim, tato funkční stylová nerezová láhev může být řešením. Nejen že udrží váš nápoj chladný, ale také upozorní, když je čas se napít. S připojenou aplikací, která posoudí vaše osobní údaje a životní styl, aplikace navrhne váš ideální denní příjem vody. Díky LED indikátoru umístěnému na spodní části láhve budete mít vždy přehled o tom, kdy je čas na hydrataci. Prodává se ve třech barevných variantách a je poměrně stylovým doplňkem. Má jen jeden velký problém – aplikace nepodporuje nejnovější systémy a tak se může stát, že budete mít doma jen předraženou termosku.

Cena: 1990 ,- na czc.cz

EQUA Smart Water Bottle – coming soon

EQUA Smart Water Bottle - coming soon

2. Muggo inteligentní termoska

Představte si možnost mít vždy po ruce svůj oblíbený nápoj, studený nebo teplý dle chutí, a zároveň díky tomu snadno dodržovat pitný režim. Inteligentní termoska Muggo, s poměrně klasickým designem nabízí dostatečný objem 600 ml. Je vyrobena z nerezové oceli s dvojitým pláštěm, který udržuje teplotu až 24 hodin, takže je ideální na cesty do práce, na schůzky nebo na sportoviště. Nabídne upozornění na dodržování pitného režimu, informace o expiraci a teplotě nápoje a LED displej s barevnou signalizací. Výhodou je, že všechna nastavení lze provést přímo na termosce, takže není nutné stahovat žádnou aplikaci do telefonu. Na jedno nabití má vydržet až 2 měsíce.

Cena: 949 ,- v rámci Black Friday na Alza.cz

Muggo Bottle – Smart Water Bottle That Beep For You Stay Hydrated

Muggo Bottle - Smart Water Bottle That Beep For You Stay Hydrated

3. CUBE1 chytré lahve H2

Abychom neprezentovali jen ty nejdražší produkty, zajímavým kouskem jsou i chytré lahve CUBE1. Pohlídá za vás pitný režim a zároveň nabídne stylový doplněk ve dvou barvách. Je lehká, odolná a kapacitou 450 ml vám ani nezabere tolik místa. Nabídne informace o aktuální teplotě, ale také vás pomocí blikání a pípnutím upozorní, že už uplynula delší doba od posledního napití. LED indikátor na víčku vám prozradí teplotu a to hned ve třech barevných teplotních fázích, údajně vydrží nabitá až 45 dní.

Cena: 489 Kč na czc.cz nebo 399 Kč na Slevomatu

Chytrá lahev H2 Cube1

4. HidrateSpark Steel

Předposledním bodem výběru je technologie vhodná pro milovníky inovací, kterí jsou propojené a funkční. Chytrá lahev HidrateSpark Steel s brčkem a objemem 620 ml v černé barvě ideální doplněk. Tato lahev, vyrobená z ušlechtilé oceli a bezpečných plastů bez BPA, nabízí inovativní způsob sledování a podpory hydratace. S integrovaným Bluetooth trackerem a aplikací HidrateSpark, která je kompatibilní s iOS a Androidem, lahev sleduje váš příjem tekutin a upozorňuje na optimální čas pro hydrataci pomocí LED diod a notifikací do vašeho smartphonu nebo chytrých hodinek. Vyniká i svou schopností udržovat nápoje chladné až 24 hodin díky vakuové izolační vrstvě a seženete ho v černé a růžové barvě.

Cena: Se slevou 1699 Kč v rámci Black Friday na czc.cz

HidrateSpark PRO Smart Bottle Review – Life Changing!

HidrateSpark PRO Smart Bottle Review - Life Changing!

5. Muggo UV sterilizační termoska

Posledním bodem našeho seznamu a zároveň vhodný tip pro fanoušky stoprocentně zdravého a sterilizovaného nápoje je další produkt od Muggo. Termoska Muggo UV Pure představuje ideální řešení pro udržení hydratace čerstvou a čistou vodou během celého dne. S objemem 750 ml a využitím UV technologie, termoska efektivně odstraňuje 99,9% bakterií a nečistot z vody během pouhých tří minut, obnovuje její čerstvou chuť a zároveň eliminuje zápach. Její funkce je zdůrazněna jednoduchým LCD displejem, který ukazuje čistotu vody a stav baterie. Termoska je ideální pro ty, kteří se obávají kvality městské vody – stačí ji naplnit, aktivovat UV čištění, a během tří minut je voda zbavena nežádoucích prvků.

Cena: 939 ,- Kč  v černé variantě na czc.cz a originální popis produktu včetně benefitů najdete na Muggo

Chytrá lahev Muggo

Co si myslíte o technologii chytrých lahví?

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)