Chyba v Google vyhledávání způsobovala zamrzání. Taky vás potkalo?

nastaveni-zamrznuti-karty-google-vyhledavani

Jak už jsme se mnohokrát přesvědčili, i tak velkému technologickému gigantovi jako je Google se občas něco úplně nepovede. S množstvím všemožných služeb, které poskytuje, se tomu vlastně ani nelze divit. Americká firma nedávno řešila menší problém v oblasti, která ji proslavila – vyhledávání. Ukázalo se, že určitý způsob nastavení při Google vyhledávání způsoboval zamrznutí celé karty prohlížeče. Stalo se tak v případě, kdy uživatel filtroval nalezené výsledky pomocí kalendáře.

nastavení zamrznutí karty Google vyhledávání screen

Velmi nepříjemná věc, pokud právě takovou formu třídění potřebujete. Namísto výsledků se uživatelé dočkali zamrznutí karty, na které vyhledávání probíhalo. Podle reakcí u příspěvku na podpoře stejný problém postihlo minimálně dalších cca 370 lidí. Číslo bude ale pravděpodobně mnohem vyšší. Firmě ale patří pochvala za přiznání problému a také za rychlost, s jakou celý problém odstranila. Během pár hodin už zmíněné nastavení v Google vyhledávání fungovalo dobře a zamrznutí karty nezpůsobovalo.

Potkali jste také tento problém? Jak často takto vyhledáváte?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)