Našlapaný notebook za cenu obyčejného počítače. Huawei razantně zlevňuje i chytré hodinky a routery

Našlapaný notebook Huawei

Komerční článek

Ultratenký notebook Huawei MateBook 13 s procesorem Intel i5, chytré hodinky řady WATCH GT 2 nebo třeba domácí wifi router s chytrou váhou, to vše můžete mít s výraznou slevou od 30 do 50 %. Huawei v rámci Crazy Night přichystal celou řadu velmi výhodných nabídek. Nepropásněte jedinečné cenové nabídky na HUAWEI STORE (huawei.cz).

Společnost Huawei na stránkách HUAWEI STORE (huawei.cz) startuje ve čtvrtek 25. března další Crazy Night. V průběhu dne budou moci zájemci nakupovat se slevou až 67 %. Část produktů bude v rámci nabídek Flash sales zlevněna o 50 %, další pak o třetinu i více. Akce začíná v 8:00, přesný rozpis dne a začátek jednotlivých bleskových nabídek najdete zde. Pokud si objednáte zboží nad 999 Kč, máte dopravu až domů zcela zdarma. Před nákupem se prosím na e-shopu zaregistrujte. Bez toho se během Crazy Night neobejdete.

Většina zboží bude za zvýhodněnou cenu k dostání celý den (8:00 – 24:00) nebo do vyprodání zásob. První blesková akce (Flash Sales) startuje ve 14:00, další pak vždy po dvou hodinách až do 20:00. V nabídce budou nejprve chytré hodinky WATCH GT za 1 999 Kč, což je o polovinu méně než při běžném nákupu. Domácí router WS318 v balíčku s chytrou váhou za skvělých 899 Kč (běžná cena 1 448 Kč) přijde na řadu v 18:00. Nejlevnější položkou březnové Crazy Night pak budou sluchátka AM116 Gold za 99 Kč, které si v rámci Flash Sales budete moci koupit od 20:00. S nákupem si však musíte každopádně pospíšit, protože všechny bleskové nabídky jsou limitovány počtem dostupných kusů.

K nejzajímavějším nabídkám dne patří MateBook 13 s 13palcovým 2K displejem s ideálním poměrem stran 3:2 pro čtení i psaní. Mít ho můžete už za 17 999 Kč (běžná cena 25 999 Kč). Dodejme, že v ultratenkém těle (14,9 mm) o hmotnosti 1,3 kg se skrývá srdce notebooku čtyřjádrový procesor Intel i5 taktovaný na 1,6 GHz s 8 GB paměti RAM. Data pak lze ukládat na 512GB SSD disk. Součástí výbavy je pochopitelně i operační systém Windows 10 Home. V rámci Crazy Night k notebooku zákazník navíc zdarma dostane ještě batoh a bezdrátovou myš.

Dalším lákadlem čtvrteční akce budou už od rána chytré hodinky WATCH GT 2 Pro za 5 499 Kč. Levnější alternativou pak budou WATCH GT 2 za 2 999 Kč (běžná cena 4 899 Kč). Pokud uvažujete o nákupu nositelné elektroniky, která by hlídala kvalitu vašeho spánku, srdeční tep i každodenní sportovní výkony, pak by vám tyto dvoje chytré hodinky neměly uniknout.

WATCH GT 2 Pro kromě zmíněných funkcí umí automaticky a kontinuálně sledovat i okysličení krve (SpO2) a nově si do nich můžete instalovat i aplikace třetích stran. Lehce je tak lze přeměnit například na osobního trenéra s úspěšnou českou aplikací Fitify. Na jedno nabití při aktivním používání vydrží až 14 dní. Dámská verze WATCH GT 2 se 42mm pouzdrem (pánské hodinky mají průměr 46 mm) ve zlaté barvě se bude prodávat za 3 999 Kč (běžná cena 5 899 Kč).

Nejlevnější, ale funkčně zcela plnohodnotné hodinky nesou označení WATCH FIT a v nabídce je najdete za 1 699 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Se svými 21 gramy hmotnosti a úzkým designem se hodí i na to neútlejší zápěstí. Hodinky samozřejmě disponují kompletní sadou nástrojů na monitorování zdraví a sledování pokroku v téměř jakémkoliv sportu. Nechybí GPS, měření SpO2 na vyžádání, snímač tepu, monitoring stresu a spánku atd. Za zmínku stojí i výdrž hodinek, která čítá plných 10 dní.

V celodenní nabídce kromě zmíněných produktů najdete i tablety, sluchátka a další zboží. Stačí se podívat na stránky HUAWEI STORE (huawei.cz).

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) vytvořit účet a zaregistrovat se. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“. Crazy Night začíná v 8:00. Některé výrobky, jako například WATCH GT, sluchátka AM116, router WS318 s chytrou váhou a další budou dostupné pouze během takzvaných Flash Sales nabídek v jeden stanovený čas (14:00, 16:00, 18:00 a 20:00). Přesný rozpis najdete zde. Celá akce končí týž den, tedy ve čtvrtek 25. března o půlnoci.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)