Google aplikace Telefon už některým Indům umožňuje nahrávat hovory

nahravani-hovoru-google-telefon-nokia-indie

Chybí vám v Androidu či nějaké konkrétní nadstavbě možnost nahrávat hovory? Nejste sami. U drtivé většiny současných smartphonů tuto možnost blokuje přímo operační systém a jejich uživatelé mají smůlu. To platí i pro několik posledních telefonů od Xiaomi, ve kterém už ani nadstavba MIUI nahrávání neposkytuje. Čínská firma nicméně návrat této žádané funkce slíbila a začátkem roku jsme vás informovali i o tom, že se zmínky o nahrávání hovorů objevily v nativní Google aplikaci Telefon. Nějakou dobu bylo v podstatě ticho, dokud se nyní neobjevily zajímavé informace z Indie. Někteří tamní uživatelé právě této Google aplikace hlásí, že se jim nahrávání objevilo.

Zajímavé je, že se novinka týká výhradně telefonů Nokia. A to konkrétně modelů 7 Plus, 7.2 a 8.1. Není zatím jasné, proč se dočkaly zrovna tyto přístroje, nicméně se předchozí zprávy částečně potvrzují. Vzniká automaticky několik navazujících otázek. Proč Nokia? Proč v Indii? A bude nahrávání hovorů v Google aplikaci Telefon dále dostupné i pro další přístroje a uživatele? Ani na jednu z nich zatím bohužel neznáme odpověď. Můžeme ale doufat, že odpověď na tu poslední bude kladná.

Telefon od Googlu
Telefon od Googlu

Chybí vám v telefonu nahrávání hovorů?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)