Nadcházející Honor Play 4 spatřen na oficiálních plakátech. Co o něm víme?

honor play 4

Společnost Honor připravuje další nové telefony z řady Play. Tentokrát se bude jednat o nadcházející modely Play 4 a Play 4 Pro, přičemž má jít o odlišné telefony, než jsou modely 4T. Společnost dnes vydala na sociální sítí Weibo oficiální plakáty, ze kterých víme, že bude k dispozici ve třech barevných variantách. To je bohužel z oficiálních informací vše. Naštěstí toho však díky leakerům víme mnohem více.

Standardní Honor Play 4 má pokrývat 6,81″ LCD displej s rozlišením 2400 x 1080 pixelů. Ten má narušovat průstřel v levém horním rohu, kde nalezneme 16 megapixelovou selfie kamerku. O výdrž se pak postará 4 200 mAh akumulátor a na výběr dostaneme hned z několika variant. Buďto 4, 6 či 8 GB RAM, kterým bude sekundovat buď 64, 128 či 256 GB úložiště. Na zadní straně pak nalezneme hned čtyři senzory, přičemž ten hlavní bude disponovat rozlišením 64 megapixelů. Tělo má mít rozměry 170 x 78,5 x 8,9 mm a vážit má 213 gramů.

Co se týče samotného čipsetu, spekuluje se o novém MediaTek Dimensity 800. U Pro varianty se nejprve spekulovalo o Kirinu 820, ovšem některé spekulace naznačují, že půjde o Kirin 990, tedy vůbec nejvýkonnější čipset od Huawei.

Těšíte se na nadcházející Honor Play 4?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)