TOPlist

Díky novinkám v aplikaci Můj Globus si můžete hodně usnadnit nákupy

Můj Globus rezervace sortimentu

Z mobilní aplikace Můj Globus se stává čím dál schopnější multifunkční pomocník. K již zavedeným funkcím pro plánování nákupu nebo skenování zboží přibyla nedávno jedna nová. Také velmi praktická. Od podzimu je možné přes aplikaci objednávat jídlo z restaurací a nyní se postupně přidává nepotravinový sortiment. Před nedávnem se rozšířil rezervační systém i na výběr módního, sportovního, volnočasového zboží či elektra. Teď si mohou zákazníci rezervovat akční nepotravinové zboží i z oblasti campingu. Rezervace sortimentu je skrze aplikaci Můj Globus možná ve všech patnácti hypermarketech.

Objednané zboží si zákazníci pohodlně vyzvednou a uhradí na Informacích. Nemusí tak vůbec vstoupit na prodejní plochu. A bude se dál pokračovat i v oblasti potravin. Brzy bude možné objednat si pomocí aplikace také jídlo z vlastních pekáren a řeznictví Globusu. Pilotně se systém zkouší v hypermarketu v Praze Čakovicích. „Rezervace zboží znamená pro zákazníky zjednodušení nákupu, nemusí si zboží v obchodě vybírat, ale také se nemusí bát, že zboží bude vyprodané, než se do obchodu přijdou,“ popisuje Adéla Justová z IT produktového oddělení Globusu. Aplikace Můj Globus prý navíc časem umožní i rezervace dalšího sezónního sortimentu.

Jak moc využíváte při nákupech aplikace?

Zdroj: Globus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)