TOPlist

Motorola Tab G70 bude nový levný tablet s jemným displejem a dostatečným výkonem

nový tablet motorola

Koncem září jsme se dočkali uvedení levného tabletu Motorola Tab G20 a nyní firma chystá očividně něco lepšího. Podle úniků a benchmarků jde o střední třídu, která nakonec ponese název Motorola Tab G70. Co o ní tedy víme?

Motorola Tab G70 specifikace

Co se týče displeje, má se jednat o 10 či 11″ panel s rozlišením 2000 x 1200 pixelů a poměrem stran 15:9. Samozřejmostí je pak systém Android 11. Výkon dostane na starost čipset MediaTek Helio G90T, který disponuje osmi jádry a grafickým čipem Mali-G72. Původně sice Geekbench detekoval čipset Kompanio 500, ale výkon odpovídá právě G90T, který je v GPC výpisu. To je oproti čipsetu MediaTek Helio P22T, který tiká v Motorola Tab G20 poměrně velký upgrade.

Dopomáhat mu budou 4 GB operační paměti RAM a 64 nebo 128GB úložiště. Představení je zřejmě velmi blízko, ačkoliv jsme se zatím nedozvěděli žádné informace o cenách a dostupnosti. Dá se ale čekat, že bude tablet svou cenou konkurovat například nedávno uvedenému tabletu realme Pad.

Koupili byste si podobný tablet?

Zdroj: mysmartprice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)