TOPlist

Ohebný Razr od Motoroly je v obří slevě. Za tuto cenu už by vás lákal?

motorola-razr-2019-sleva

Důvod tohoto kroku zatím vůbec není jasný, nicméně společnost Lenovo, která vyrábí mimo jiné i telefony značky Motorola, zlevnila výrazným způsobem ohebný model Razr 2019. V americkém e-shopu se u něj objevila „nálepka“ upozorňující na slevu 500 dolarů, což je třetina jeho původní ceny. Ta je nově stanovena na 999 dolarů, což je v přepočtu cca 27 tisíc korun. Sleva platí od 15. do 21. června a je tak významná, že by možná mohla k nákupu telefonu Motorola Razr 2019 přimět další zákazníky. Zatím nevíme, jestli se podobná slevová akce uskuteční i jinde ve světě. Tato je nyní platná pro USA a distribuční sít Verizonu.

sleva Motorola Razr 2019

Mobil byl i přes revoluční novinku v podobě ohebného displeje a nostalgický design přijat velmi chladně. Na vině je zejména průměrná výbava, která bohužel všechny ostatní výhody a lákadla eliminuje. Za 1499 dolarů se telefon moc dobře neprodával, pomůže tedy snížení ceny o třicet procent? Možná. Sleva na mobil Motorola Razr 2019 by mohla signalizovat i přípravy druhé generace této legendy v ohebném provedení. Lenovo musí rozhodně přitlačit na výbavě a zkusit ubrat na ceně. Samotná obliba jména Razr velké tržby evidentně neudělá. Ohebná Motorola je sice v tento moment nejlevnějším telefonem s flexibilní obrazovkou, ale také nejhůře vybaveným.

Jaká je podle vás rozumná cena za Razr 2019?

Zdroj: Motorola

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)