Motorola chystá Moto Tab G62, Android tablet střední třídy s LTE

moto tab g70

Na podzim minulého roku nám společnost Motorola ukázala základní tablet Moto Tab G20, v lednu jsme se pak dočkali prémiovějšího Tab G70 s 2K displejem. V současné době tedy firma nabízí tablety, které se od sebe svými cenami poměrně dosti vzdalují a právě proto firma chystá kousek, který bude pasovat přesně mezi tyto dvě zařízení.

Moto Tab G62 bude k dostání s LTE připojením

Má se označovat jako Motorola Moto Tab G62 a byl zachycen v Google Play Console, díky čemuž jsme se dozvěděli podstatnou informaci. Bude k dostání ve dvou variantách – XT2261-1 a XT2261-2, z čehož vyplývá, že bude k dostání jak verze Wi-Fi, tak i ta s LTE konektivitou.

moto tab g62

V tuto chvíli zůstávají hardwarové specifikace záhadou. Můžeme však očekávat nasazení čipsetu střední třídy, kdybychom si měli tipnout, ukázali bychom na Snapdragon 480, který ostatně tiká v telefonu Moto G62. Na představení by mělo dojít během několika následujících týdnů.

Jaký Android tablet vás v tuto chvíli láká?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)