TOPlist

Češi, tohle je teď nejlepší telefon za 5 tisíc. Je skvělý a za nejnižší cenu na trhu

motorola moto g84 modrá

Komerční článek

  • Mobil Pohotovost zlevnila trojici zajímavých telefonů značky Motorola
  • Patří mezi ně i vynikající Moto G84, která spadla pod 5 tisíc
  • V akci můžete pořídit i modely Moto G72 a G32

Nejlepší smartphone do 5 tisíc. To je nyní Motorola Moto G84, jejíž cena extrémně spadla a stává se tak nejvýhodnějším telefonem v této cenové relaci. Nabídne až překvapivě dobrý foťák, slušný výkon i skvělý displej. Za takto nízkou cenu ale bude v nabídce jen do konce týdne.

Nejlepší telefon za 5 tisíc

Mobil Pohotovost extrémně zlevnila trojici oblíbených telefonů Motorola a aktuálně je nabízí za absolutně nejnižší ceny v Česku. Patří mezi ně právě i Moto G84 5G, která za 4 999 Kč (dříve 7 299 Kč) nabízí přímo pohádkové parametry – velký 120Hz OLED displej, slušný 50Mpx opticky stabilizovaný foťák, štědrou 12GB/256GB paměť, voděodolnost a nakonec i 5000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení.

A kromě nejnižší ceny získáte na mp.cz k telefonu ještě bonus 500 Kč a taky ten nejlepší dárek – záruku prodlouženou na 3 roky zdarma.

moto g84 magenta

Nejlevnější OLED displej na trhu

Za nejnižší cenu je ovšem i Moto G32 a taky Moto G72, která se tak momentálně pyšní titulem nejlevnějšího smartphonu s P-OLED displejem na trhu. Moto G72 totiž do konce týdne koupíte jen za 3 499 Kč (původně 3 769 Kč) a Moto G32 dokonce za pouhých 2 777 Kč (původně 3 179 Kč). A dokonce i k těmto levným kouskům dostanete u Mobil Pohotovosti prodlouženou záruku na 3 roky zcela zdarma.

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)