Motorola Moto G20 je další levný telefon s 90 Hz displejem a 5 000 mAh baterií

nový mobil motorola

Motorola, respektive Lenovo oficiálně představilo další levný telefon – Moto G20. Jedná se o základní model, který ovšem nabídne slušný displej nebo 48 MPx fotoaparát. Pojďme si jej tedy společně představit.

Motorola Moto G20 oficiálně

Přední stranu pokrývá 6,5″ IPS LCD panel s HD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí. Poměr stran činí 20:9 a narušuje jej kapkovitý výřez s 13 MPx selfie kamerkou. Na zadní straně se pka nachází modul fotoaparátů. Ten hlavní disponuje rozlišením 48 MPx, dále je zde 8 MPx ultraširoký a dva 2 MPx snímače – jeden makro a druhý hloubkový. O výkon se stará čipset Unisoc T700 spolu se 4 GB RAM. Na výběr je pouze jedna 64 GB varianta, kterou lze rozšířit pomocí microSD.

Potěší také 5 000 mAh baterie, která však podporuje pouze 10 W nabíjení. Systémem je pak tradiční Moto UX založené na Androidu 11. Telefon je k dispozici v barvách Breeze Blue a Flamingo Pink a to za cenu 149 EUR, což je asi 3 800 korun.

Koupili byste si podobný telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)