Motorola Moto E7 Power oficiálně: velmi levný telefon se základní výbavou

levný motorola telefon

Dnes byla oficiálně představena nová Motorola Moto E7 Power. Prozatím je k dispozici pouze v Indii, ovšem měla by se dostat také na ostatní trhy. Jedná se o levný telefon se základními parametry a poměrně velkou baterií.

Motorola Moto E7 Power oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 6,5″ LCD displej s HD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, kde se nachází 5 MPx selfie kamerka. na zadní straně se pak nachází dva fotoaparáty. Ten hlavní disponuje rozlišením 13 MPx a také je zde 2 MPx makro kamerka. Pod kapotou zde tiká čipset MediaTek Helio G25, kterému dopomáhají buď 2 nebo 4 GB RAM. Z úložiště pak máme na výběr z 32 nebo 64 GB a lze jej rozšířit pomocí microSD karty.

Na pravé straně telefonu se nachází vyhrazené tlačítko pro Google Asistenta a kromě jiného telefon disponuje certifikací IP52, audio jackem a USB-C portem. Výdrž baterie dostal na starost 5 000 mAh akumulátor s podporou 10 W nabíjení. Telefon bude k dispozici v barvách Tahiti Blue a Coral Red. Základní varianta telefonu vychází na 7 499 INR, což je asi 2 200 korun bez daně.

Co na telefon říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)