Motorola Edge 30 Neo je teď brutálně levná za 6 599 Kč nabídne přímo královskou výbavu

Motorola_Edge_30_Neo

Komerční článek

  • Motorola Edge 30 Neo je nyní k dostání za 6 599 Kč, což je o 3 000 Kč levněji než původní cena.
  • Telefon nabízí špičkovou výbavu včetně 120Hz OLED displeje, 64Mpx foťáku a výkonný čipset Snapdragon 695 5G.
  • Omezené množství kusů je k dispozici za tuto výhodnou cenu, ideální pro ty, kdo hledají kvalitní telefon nebo vánoční dárek.

Podzim je synonymem těch největších slev a ani v letošním roce tomu není jinak. Od dnešního dne spadly cenovky prakticky všech smartphonů, ale jeden mezi nimi obzvlášť vyčnívá. Motorola Edge 30 Neo je totiž nyní k mání za pouhých 6 599 Kč, tedy o tři tisíce levněji, a za tuto cenovku nabízí přímo královskou výbavu. Takto levně ji ale koupíte jedině u Mobil Pohotovosti.

Motorola Edge 30 Neo jen za 6 599 Kč (původně 9 499 Kč) je poměrně raritní záležitost, protože takto levně ji nikde jinde nekoupíte. Navíc jde o vyšší 256GB variantu a je k dostání hned ve dvou barevných variantách. Motorola Edge 30 Neo black

Za tuto cenovku se z ní mimochodem stává absolutně nejvýhodnější telefon podzimu, protože má přímo ukázkovou výbavu. Edge 30 Neo totiž nabízí špičkový 120Hz OLED displej se integrovanou čtečkou otisků prstů, 64Mpx foťák s optickou stabilizací, 68W TurboPower nabíjení, výkonný čipset Snapdragon 695 5G, voděodolnost, podporu 5G sítí, bezdrátové nabíjení, stereo reproduktory s Dolby Atmos a nakonec i již zmíněnou štědrou kapacitu 8/256GB.

Jak už to ale u podobných nabídek bývá, šanci na úlovek mají ti nejrychlejší. Mobil Pohotovost má za tuto cenu k dispozici omezené množství kusů, proto pokud se poohlížíte po slušně vybaveném telefonu za velmi zajímavou cenu, máte ideální příležitost, nebo možná rovnou už i zařízený jeden z vánočních dárků.

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)