Moto 360 dostávají update přinášející úsporný mód a další

moto 360 hlavni

Produktový manažer společnosti Motorola na jejím oficiálním blogu shrnul vše podstatné, co by uživatelé měli očekávat s příchodem nové aktualizace Android Wear4.4W.2 pro chytré hodinky Moto 360. Jedná se o druhý update těchto hodinek. První, který vyšel minulý měsíc, byl zaměřený převážně na výdrž baterie. Pojďme se ale podívat na to, co nabízí druhá aktualizace.

Moto 360

moto 360

  • Inteligentní šetření baterie – Když kapacita baterie hodinek klesne pod 15 %, Moto 360 automaticky vypnou senzor okolního světla, který jak jistě dobře víte, patří mezi největší “žrouty” baterie těchto hodinek
  • Kontrola času – Moto 360 se budou synchronizovat s vaším telefon mnohem častěji. Zobrazovaný čas tak bude opravdu přesný.
  • Změny v uživatelském rozhraní – V novém updatu nyní můžete použít gesto, které zabrání notifikacím, aby vyskakovaly na displeji vašich hodinek. Tento prvek se zřejmě bude hodit uživatelům, kteří chtějí (ať už z jakéhokoliv důvodu) používat Moto 360 jako klasické hodinky.
  • Mood Lighting – Jas hodinek se při nabíjení přizpůsobí osvětlení pokoje, takže nebudou příliš oslnivé, ani příliš tmavé.
  • Odstranění bugů – Jak už to v každé aktualizaci bývá, i v novém updatu dojde k odstranění bugů.

Motorola upozorňuje, že vaše hodinky by před instalací měly disponovat alespoň 80% kapacitou baterie. Update je uvolňován postupně, pokud k vám tedy zatím nedorazil, nevěšte hlavu a vyčkejte.

Na první pohled těchto hodinek se můžete podívat zde.

Zdroj: Phandroid.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)