Monopoly opět přichází na Android. Dle vývojářů se máme na co těšit

monopoly na android pro telefon

Společnost Electronic Arts vydala mobilní adaptaci populární deskové hry Monopoly pro Android již v roce 2011. Před lety však byla hra z Obchodu Play odebrána, a ta pravděpodobně kvůli tomu, že EA na hru vypršela licence a vzhledem k nízkému počtu hráčů se jim nevyplatilo ji znovu obnovovat. Monopoly na Android se však vrací a podle všeho se máme na co těšit.

V září byla ohlášena nová verze této populární hry na Android a iOS a již nyní se do ní můžete předběžně zaregistrovat. Nově za hrou stojí studio Marmelade Game Studios, které vydalo populární deskové hry The Game of Life či Battleship na Android. S převodem deskových her do digitálního světa tak dle všeho vývojáři nemají problém a jejich hry sklízí pozitivní ohlasy. Zatímco v Obchodě Play není prozatím uvedena cena, v jablečném App Storu stojí cenovka 3,99 dolarů. Dá se tedy předpokládat, že nás hra vyjde v přepočtu přibližně na 100 korun.

Marmalade Game Studio se již teď chlubí některými herními prvky, které hráče zaujmou. Můžeme mezi ně zařadit multiplayer, propracované 3D město, které oživí desku uprostřed či snadné ovládání. Multiplayer bude navíc dostupný jak offline s přáteli na jednom zařízení, tak online. Zde si budeme moci vybrat mezi náhodnými hráči či soukromé session, kde budeme moci hrát s přáteli a rodinou. Monopoly pro Android mají být dostupné ještě tento měsíc.

MONOPOLY - Classic Board Game
MONOPOLY - Classic Board Game

Těšíte se na Monopoly pro Android?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)