Akční pecka Modern Combat 5: Blackout dorazí již tento měsíc

MC5-Blackout-Classes-jpg

Na mobilní zařízení se chystá pořádná herní pecka. Je jím akční FPS hra Modern Combat s pořadovým číslem 5 a podtitulem Blackout. Novinka od studia Gameloft by měla opět posunout vizuální hranice her o něco výše a ochuzeni nebudeme ani o příběh, který má taktéž nalákat nejednoho z nás.

modern combat 5 teaser

Gameloft se rozhodl pátý díl své úspěšné střílečky opět vylepšit, a to jak po grafické stránce, tak i herní. Všechna vylepšení si můžete prohlédnout na videu níže, kde server TouchArcade natočil půlhodinový gameplay právě z této novinky. K vypuštění Modern Combat 5: Blackout na Google Play dojde 24. července a to znamená, že si musíme počkat už jen 14 dní.

modern combat 5

Fiktivní příběh se bude odehrát kolem vašeho vojáka jménem Phoenix v italských Benátkách. Váš primární úkol je zabezpečit klidnou přepravu zbraní hromadného ničení, avšak jak je vám asi jasné, o klidnou přepravu tu rozhodně nepůjde. Do cesty se vám totiž postaví horda teroristů, která chce zbraně pro sebe. Kromě Benátek se vydáte také do Tokia, kde si vyzkoušíte i řízení některých vojenských prostředků. Gameloft se rozhodl Modern Combat 5 optimalizovat i pro telefony s procesory, které disponují 8 jádry, čímž zajistil pro majitele těchto telefonů ještě o něco větší zážitek z hraní.

Modern Combat 5 Hands-on Preview

Modern Combat 5 Hands-on Preview

Těšíte se na nový Modern Combat 5: Blackout?

Zdroj: phonearena, fb-gameloft

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)