Mobvoi představil svá úplně nejlevnější sluchátka Earbuds ANC

Sluchátka Mobvoi Earbuds ANC specifikace cena

Společnost Mobvoi, která stojí zejména za chytrými hodinkami TicWatch, poslala před pár hodinami na trh nová sluchátka s názvem Earbuds ANC. Jde v pořadí o pátý model tohoto výrobce, přičemž má ze všech nejnižší zaváděcí cenu. Novinka vyjde na 60 eur, tedy cca 1 500 Kč. Sluchátka přitom nabídnou velmi podobné specifikace jako mnozí další konkurenti s podobnou cenou. Například aktivní potlačení okolního hluku (35dB ANC) s pomocí dvou mikrofonů. A to i když je zrovna používáno jen jedno sluchátko.

Mezi další specifikace patří například Sound Passthrough mód pro zesílení zvuků v okolí, hlasové ovládání, rozpoznání šesti různých gest na povrchu sluchátka nebo krytí IPX5. Využitý je standard Bluetooth 5.0 a o zvuk se starají 13mm měniče.

Mobvoi Earbuds ANC- Turn down the distractions, turn up the fun!

Mobvoi Earbuds ANC- Turn down the distractions, turn up the fun!

Dohromady s pouzdrem má činit výdrž až 21 hodin. Samotné špunty zvládnou se zapnutým ANC cca čtyři a půl. Pouzdro se nabíjí přes USB-C konektor a celková délka doplňování energie je cca 1,5 hodiny.

Jaké máte běžně požadavky na bezdrátová sluchátka?

Zdroj: Mobvoi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)