Mobogenie: Další zdroj aplikací pro váš Android

Mobogenie - náhled

Také si občas říkáte, že by se hodila nějaká solidní alternativa k obchodu Google Play? Pak vám může pomoci služba jménem Mobogenie. Ta pod svá křídla sdružuje aplikace, které mnohdy v oficiálním obchodě ani nenajdeme. Všem se tak otevírají zcela nové možnosti v oblasti dosud neprobádaných aplikací.

Mobogenie - web

Jak Mobogenie funguje?

Samotný server funguje již nějakou dobu a během ní se na něm objevila celá řada zajímavých aplikací. Ty můžeme stahovat pomocí dvojice metod. Jednak formou PC, přičemž komunikace se serverem a stahování aplikací probíhá pomocí klienta určeného pro operační systém Windows. Ten nabízí jednoduché prostředí, ve kterém se snadno vyzná každý z vás. Ihned po instalaci tak můžeme začít stahovat aplikace a následně je přímo z prostředí klienta synchronizovat s Androidem.

Mobogenie

Druhou možnost nám dává stažení mobilní aplikace. Tu lze rovněž získat přímo z webu a pro její instalaci je nutné povolit “instalace z neznámých zdrojů”. Jestliže bychom hledali oficiální cestu, jak samotnou aplikaci získat z obchodu Google Play, bylo by naše hledání marné, neboť Mobogenie zcela logicky s Googlem neudržuje úplně přátelské vztahy.

Mobogenie - aplikace

Jakmile samotnou aplikaci nainstalujeme do našeho zařízení, můžeme stejně jako v případě počítačového klienta začít ihned stahovat aplikace a hry zcela zdarma. Faktem však zůstává, že při využívání těchto služeb je nutné dbát zvýšené bezpečnosti, neboť aplikace v ní dostupné neprocházejí oficiálním procesem schválení a jejich využívání je tak na vlastní riziko a je nutno počítat s tím, že se nevyhneme reklamám.

Využívání aplikací je na vlastní riziko

Aplikace, hry a ostatní obsah, který je možné získat pomocí služby Mobogenie pocházejí z neoficiálních zdrojů. Jejich využívání je tak na vlastní riziko a dbejte při něm prosím zvýšené opatrnosti.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)